Polska
kontakt@doradcaprow.pl

Młody Rolnik 2014

  Młody Rolnik 2014

  Kto jeszcze chce pozyskać Premie dla Młodego Rolnika 100 000 zł?

  Do 21.06.2014 będzie można składać wnioski na 100 000 zł z działania Premia dla Młodych Rolników. Prawdopodobnie dostałeś już kryteria tego działania i najczęściej zadawane pytania. Poniżej znajdziesz więcej podpowiedzi i szczegółów, które przybliżą Cię do zrealizowania tego celu.

  Zaczynamy od tego jakie problemy możesz napotkać chcąc uzyskać premie dla Młodego Rolnika.

  Zobacz poniższy film.

  – Brak wystarczającej ilości ziemi.

  Rozwiązaniem w tej sytuacji jest 10- letnia notarialna dzierżawa. Wydzierżawić ziemie możesz od innego rolnika, od gminy, od Agencji Nieruchomości Rolnych. Najlepszym sposobem jest dzierżawa od sąsiada, krewnego, znajomego, księdza również.

  – Brak wykształcenia

  Na dzisiaj nie masz na to wpływu, możesz złożyć wniosek nie mając wyksztalcenia, jednak w przeciągu trzech lat będziesz musiał to wyksztalcenie uzupełnić. Naszym klientom pomożemy znaleźć szkołę w której będą mogli nabyć odpowiednie kwalifikacje.

  – Jak zdobyć 4 ESU które jest warunkiem uzyskania Premii?

  Tutaj masz dwa rozwiązania. Po pierwsze: zmienić uprawy na bardziej dochodowe, np hektar jęczmienia ma 0,23 ESU a hektar żyta już tylko 0,14 ESU. Podpowiemy Ci jakie rośliny bardzo szybko podbijają tą wartość. Drugie rozwiązanie: aby zwiększyć ESU czyli dochodowość gospodarstwa możesz rozpocząć produkcje zwierzęcą. Nawet nieduże stado pozwoli Ci na osiągniecie wymaganego poziomu ESU.

  -Jak wydać i rozliczyć 70 % Premii czyli 70 tysięcy złotych?

  Ponieważ te pieniądze to premia, możesz wydać je po prostu na ulepszenie czy powiększenie gospodarstwa, ale możesz również zaoszczędzić np łącząc swoja inwestycje z działaniem Modernizacja Gospodarstw Rolnych już z nowego PROWU 2014-2020. Podpowiemy Ci co trzeba zrobić i jakie warunki spełnić, aby bezpiecznie to powiązać i skorzystać z obydwu programów oszczędzając przy tym kilkadziesiąt tysięcy złotych.

  – Jak napisać biznesplan aby nie było problemów z rozliczeniem?

  Na to pytanie odpowiemy już tylko naszym klientom. Jeśli chcesz, napiszemy dla Ciebie biznesplan rozwoju Twojego gospodarstwa w sposób, który zapewni pomyślność całemu przedsięwzięciu.

  – Na poprawki do wniosku i biznesplanu tylko 7 dni!

  Uważaj – to bardzo krótki czas! Zaraz po otrzymaniu z Agencji wezwania do poprawek niezwłocznie skontaktuj się z doradcą. Może się zdarzyć ze doradcy otrzymają do poprawy kilka wniosków równocześnie. W naszym przypadku nasz 5- osobowy zespół odpowiedzialny będzie jedynie za obsługę działania Ułatwianie Startu Młodym Rolnikom co spowoduje ze zawsze zdążymy Ci pomoc. Dostaniesz indywidualną opiekę naszego doradcy, który będzie czuwał nad Twoim wnioskiem i z którym zawsze będziesz mógł/mogła się kontaktować w swojej sprawie.

  I ostatnia rzecz: Jak zdobyć maksymalną liczbę punktów tak aby znaleźć się wysoko na ogólnokrajowej liście rankingowej? Zobacz film lub czytaj poniżej.  Podpowiadamy jak zdobyć największa liczbę punktów – będzie ona miała wpływ na kolejność Twojego wniosku na liście rankingowej.

  Mamy trzy kryteria:
  – stopa bezrobocia w powiecie – za to jest max 5 punktów i na to niestety nie masz wpływu

  – kwalifikacje zawodowe czyli Twoje wykształcenie i na dzisiaj też nie masz na to wpływu – punktowane również za 5 punktów

  – wielkość gospodarstwa tutaj jest do zdobycia aż 16 punktów. Czyli im większe
  gospodarstwo na dzień złożenia wniosku tym większa liczba punktów. Zastanów się jakie miejsce na liście da Ci wielkość gospodarstwa, które już posiadasz lub planujesz przejąć czy wydzierżawić?

  Czy możesz jeszcze cos zrobić aby je powiększyć składając wniosek.

  Podpowiadamy: Masz jeszcze miesiąc czasu aby znaleźć dodatkowe hektary do wydzierżawienia, postaraj się, zrób to! Zrób wszystko aby je zdobyć w ten sposób zwiększysz realnie swoje szanse na uzyskanie Premii!

  Jeżeli jesteś zainteresowany uzyskaniem 100 000 wystarczy ze zgłosisz się do nas a my powiemy co robić dalej. Zobacz i przeczytaj jak łatwo komunikujemy się i doradzamy na odległość.

  Współpraca z nami odbywa się  głównie na odległość, bo nie mamy jeszcze biura w każdym województwie. Wiem, ze odległość i brak fizycznego kontaktu może stanowić problem – ale nie dla nas:)

  Jeśli zdecydujesz się abyśmy przygotowali dla Ciebie komplet dokumentów i pozyskali dotacje , cała komunikacja będzie sprawnie przebiegać, telefonicznie, mailowo lub listownie. Może być również fax i zdjęcia z aparatu cyfrowego. I wszystko bez wychodzenia i wyjeżdżania z domu.

  A jak to wygląda w szczegółach?

  Otrzymujesz od nas ankietę do wypełnienia. Na jej podstawie sporządzamy wniosek i biznesplan oraz pozostałe dokumenty. Wysyłamy je do Ciebie mailem lub tradycyjna poczta – jak wolisz. Otrzymane dokumenty podpisujesz we wskazanych przez nas miejscach i wysyłasz lub zawozisz do Agencji.
  Po otrzymaniu z Agencji pisma wzywającego do naniesienia poprawek – wysyłasz nam informacje czego poprawka lub uzupełnienie ma dotyczyć. Twój doradca – opiekun Twojego wniosku nanosi wymagane poprawki i wysyła je w wygodnej dla Ciebie formie. Oczywiście cały czas jesteś w kontakcie ze swoim Doradcą, który na bieżąco będzie Cię informował co robić po kolei i w którym momencie.

  Jeśli obawiasz się że dzieląca nas odległość to jakiś kłopot – nie martw się!
  Przeprowadzamy już kolejna taką akcję i jesteśmy pewni, że wszystko pójdzie OK:)

  A bliżej możesz nas poznać oglądając poniższy film.

  Do tej pory widziałeś i słyszałeś już kilka naszych dobrych rad a tak naprawdę nic o naszej firmie nie wiesz.

  Zajmujemy się doradztwem rolniczym od 2004 roku czyli od 10 lat. Początkowo mała lokalna firma przerodziła się w prężnie działającą firmę doradczą działająca na terenie całego kraju. Obsłużyliśmy już ponad 1000 wniosków z SPO oraz PROW 2007-2013. Jak widzisz przed nowym PROWem wdrożyliśmy nową technologie komunikacji poprzez video, jestem ciekaw jak Ci się ta forma kontaktu podoba? Za chwilę uruchomimy zamknięta platformę doradczą tylko dla naszych klientów, aby jeszcze więcej mogli skorzystać z pieniędzy unijnych. Jeśli dasz sobie pomóc i zostaniesz  naszym klientem również dostaniesz taki dostęp. Posiadamy również kilka stron rolniczych które odwiedza tysiące użytkowników miesięcznie.

  W chwili obecnej nasz 5-cio osobowy zespół skupiony jest na działaniu Młody Rolnik 2014, a za chwile będziemy mogli Cię informować o nowych możliwościach dla Ciebie i pozyskaniu dodatkowej kasy dla Twojego gospodarstwa.

  Co oferujemy dzisiaj?

  – Napiszemy za Ciebie wniosek i biznesplan
  – Wyliczymy ESU na dziś i na rok docelowy tak aby spełnić warunki
  – Przygotujemy dodatkowe dokumenty do wniosku
  – Napiszemy wniosek o płatność
  – Po wezwaniu z Agencji dokonamy niezbędnych poprawek i uzupełnień
  – W przyszłości sporządzimy dla Ciebie ankietę monitorująca i sprawozdanie z realizacji biznesplanu.

  Oczywiście gdy będziesz miał/miała jakieś wątpliwości czy pytania – zawsze możesz na nas liczyć.

  Poniżej szczegółowa oferta:

  Podsumujmy  co możesz osiągnąć podejmując z nami współprace:

  – Pomożemy pozyskać 100 tyś. złotych dla Ciebie

  – Oszczędzisz czas który musiałbyś przeznaczyć na wszystko co jest związane z przygotowaniem dokumentacji

  WSZYSTKIM SIE ZAJMIEMY, ZROBIMY TO ZA CIEBIE!

  Nie musisz się martwić – mamy 10-letnie doświadczenie w pozyskiwaniu dotacji dla rolników. Od momentu podpisania umowy z nami jesteś w komfortowej sytuacji bo większość rzeczy robimy za Ciebie.

  Oczywiście mam świadomość, że to Ty musisz podjąć właściwą decyzje i na pewno zauważyłeś ze można nam zaufać.

  A teraz przejdę do oferty:

  Standardowa cena za nasze usługi to 3 % netto wartości dotacji. Ponieważ zaczynasz dopiero działalność rolniczą dostajesz od nas rabat o wartości tysiąca złotych na start i ostateczna cena za pomoc w pozyskaniu Premii to 2 tysiące złotych netto.

  Ale to nie wszystko: kwotę tą rozkładamy na dwie raty: pierwsza po podpisaniu z nami umowy i jest to wynagrodzenie za sporządzenie dokumentacji. Drugą ratę płacisz dopiero po otrzymaniu z Agencji decyzji o przyznaniu płatności i jest to wynagrodzenie za sukces.
  Kolejny BONUS to gratisowy wniosek o płatność.

  Nie chwaląc się, do tej pory mamy 100 procentową skuteczność dlatego jeśli wniosek odpadnie z naszej winy dajemy naszą gwarancje satysfakcji i oddajemy Ci podwójna wartość wpłaconej kwoty. W przypadku kiedy okaże się, że Twój wniosek nie przejdzie z powodu dalekiego miejsca na liście rankingowej Twoje pieniądze nie przepadają tylko będziesz je mógł wykorzystać na nasze inne usługi. Czy to nie ciekawa propozycja?
  Oferta w tej formie jest ważna tylko do 16 maja!

  Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie Premią nasze strony młodyrolnik.pl i doradcaprow.pl odwiedziło i wypełniło formularz bardzo dużo potencjalnych młodych rolników dlatego spiesz się bo podpiszemy jedynie 100 umów!

  Jeśli chciałbyś zaoszczędzić, mogę dać Ci taką możliwość, wystarczy że ktoś z Twoich znajomych zostanie naszym klientem z działania Młody Rolnik – a my w zamian za to obniżymy kwotę Twojej płatności o 500 zł netto.

  Prawdopodobnie dostałeś już od nas kryteria programu Młody Rolnik i wiesz ze spełniasz warunki. Wiem ze podejmiesz dobrą decyzję dlatego możesz pobrać umowę, podpisać ją i przesłać do nas na wskazany adres a my zajmiemy się resztą i zrobimy wszystko za Ciebie.